شرایط استفاده از وب سایت کلینیک آنلاین پزشکی:

با توجه به اینکه اکثر مطالب موجود در سایت توسط تیم متخصصین سایت کنترل می شود ولی بایستی توجه نمایید تمامی محتویات سایت کلینیک آنلاین پزشکی اعم از تصاویر و مقالات و فیلم ها فقط جنبه آموزش دارند و هیچ گاه نمی توانند جایگزینی برای مشاوره حضوری پزشک باشند. تمامی بیماری ها اعم از روماتیسمی یا غیر روماتیسمی ، مزمن یا غیر مزمن بایستی با معاینه بالینی و مشاهده آزمایشات و پیشینه بیماری توسط پزشک متخصص تشخیص و درمان شوند. وب سایت کلینیک آنلاین پزشکی هیچ گونه مسئولیتی در قبال صدمات ناشی از جایگزین کردن اطلاعات این وب سایت را با مراجعه به پزشک متخصص بر عهده نمی گیرد.

استفاده از محتوای سایت:

 شما می توانید از تمامی اطلاعات سایت جهت استفاده شخصی کپی تهیه نمایید ولی استفاده از محتوای سایت در وب سایت ها و مجلات و سایت های اینترنتی فقط با ذکر منبع (کلینیک آنلاین پزشکی) مجاز می باشد. استفاده مطالب در مجلات چاپی فقط با اجازه کتبی مجاز می باشد.

حریم شخصی کاربران:

 تمامی اطلاعات شما اعم از ایمیل، تلفن، اطلاعات شخصی و پسورد فقط و فقط در اختیار وب سایت کلینیک آنلاین پزشکی می باشد و ما متهعد می شویم این اطلاعات را در اختیار افراد یا گروه ها یا سازمان های دیگر قرار ندهیم. در سرتاسر این سایت برای کاربران امکان آپلود متن و بعضا تصویر وجود دارد. تمامی محتوای قرار داده شده در وب سایت کلینیک آنلاین پزشکی توسط تیم توسعه سایت رصد می شود. تمامی محتوای ارسالی توسط کاربران بایستی شرایط زیر را دارا باشد : ۱- تمامی محتوای قرار داده شده بر روی سایت توسط کاربران بایستی طبق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران باشد و با هرگونه تخلف برخورد می شود. ۲-فضای مجازی به خاطر ماهیت آن فضای قابل اعتمادی نیست پس از شما تقاضا داریم اطلاعات خیلی شخصی و محرمانه خود را بر روی سایت قرار ندهید. همچنین تضمین نمی کنیم افرادی که با نام های کاربری ثبت نام کرده اند از اطلاعات صحیح استفاده کرده باشند. ۳-هرگونه فعالیت سیاسی در وب سایت کلینیک آنلاین جایی ندارد و محتوای سیاسی حذف می شود‪.‬ ۴-با هرگونه توهین، آزار و اذیت سایر کاربران شدیدا برخورد می شود و اکانت فرد خاطی مسدود می شود. ۵-با هرگونه جعل هویت افراد سرشناس و مشهور شدیدا برخورد می شود‪.

تبلیغات در وب سایت:

وب سایت کلینیک آنلاین پزشکی ممکن است در بین مقالات به سایت ثالثی لینک دهد. این به معنی تایید محتوای سایت ثالت نمیباشد. وب سایت کلینیک آنلاین پزشکی در قبال هیچ یک از تبلیغات موجود در سایت مسئولیتی نمی پذیرد مگر اینکه در متن تبلیغ ذکر شده باشد که مورد تایید وب سایت کلینیک آنلاین پزشکی میباشد. هرگونه تبلیغات در انجمن ها بصورت پست یا کامنت غیر قانونی می باشد و وب سایت کلینیک آنلاین پزشکی حذف پست مربوطه را حق قانونی خود می داند. در صورتی که به موارد ذکر شده بالا اعتقادی ندارید از شما تقاضا مندیم از این وب سایت استفاده ننمایید ما اعتقاد داریم تمامی کاربران سایت کلینیک آنلاین پزشکی افرادی فهیم با درک بالا می باشند. امیدواریم اطلاعات و خدمات موجود در وب سایت کلینیک آنلاین پزشکی برای شما مفید باشد. همواره منتظر دریافت نظرات شما می باشیم

با تشکر از تمامی کاربران وب سایت کلینیک آنلاین پزشکی